Alibeyköy sukaçağı tespiti, (kameralı cihazla), alibeyköy su kaçağı tamiri, Alibeyköy tesisat tamiri, Alibeyköy banyo tesisatı tamiri, Alibeyköy su kaçağı Ustası, Alibeyköy su kaçağı nokta tespiti, Alibeyköy su tesisatçısı telefon 0542 494 2500

SU KAÇAĞI TESPİTİ 

Su kaçağı tespiti son teknoloji cihazlarla nokta tespit yaptıktan sonra su kaçağını olduğu noktayı tamirat işlemi yapılmasıdır.

Günümüzde yeni teknolojiyle kolay bir şekilde su kaçağı tespiti,su kaçağı tamiri, hızlı bir şekilde yapılıp müşteriye hem zaman hem oluşabilecek büyük masraflardan kurtarmak için büyük kolaylıktır.

yeni teknoloji gelmeden önce su kaçağı yerini bulmak saatler günler almaktaydı.su kaçağı tespiti yapabilmek için tesisatcı tarafından gözlemlenen bölge kırılıp şansa cıkarsa tamiratı yapılır. su kaçağı bulunmaz ise yeniden kırım yapılmaya devam edilirdi.oluşan bu durum müşteri yönünden evin eski haline gelmesi hem zaman almakta.bunu yanı sıra büyük masraflara yol açmaktaydı.

yeni teknolojiyle gelişen cihazlar sayesinde artık su kaçağı tespiti büyük kolaylık olarak hayatımıza girdi..

SU KAÇAĞI TAMİRATI İŞLEMİ

Bina, daire içinde bulunan tesisatlarda oluşan su kaçağı yeni teknolojiyle üretilen su kaçağı dinleme cihazları,test pompaları sıcağa duyarlı termal kameralarla noktasal tespit yapıyoruz.

Noktasal olarak tespit edilen su kaçağı parke,fayans,seramik kırılır.1 veya 2 seramik kırımıyla ulaşılan sıcak ve soğuk su tesisat boruları tamiratları tesisat boru çapına uygun kaynak ve ek malzemeleri kolay bir şekilde tamiratı alibeyköy su tesisatcı olarak uzman kadromuzla yapılmaktadır.

Tamir işlemi için kırılan bölge kurumadan sukaçağında biriken su tamamiyle kuruyana kadar üstünün kapatılması önerilmez .kurumadan kapatılan noktalarda nemlenme rutubet gözlemlenmektedir..

Daire içinde bulunan tesisat boruları su kaçagı oluşumunu engellemek için mutlaka daire girişine basınç düşürücü kesinlikle önerilmektedir..

 

 

Hizmet Oylaması
  • Hizmet Puanı
5
Sending
User Review
5 (2 votes)