Gömme Rezervuar Nedir?

Gömme Rezervuarlar

Gömme rezervuar banyoları şık göstermek, kullanım açısından da rahatlık sağlaması ve su tasarrufu için su haznesi duvarın içine gizlenerek kullanılan bir rezervuar sistemidir.Gömme rezervuarlar bütün tuvalat ve banyolarda kullanılabilecek bir sistemdir. Montajı kolay ve duvar ayarlamasına göre farklı boyutları mevcuttur.Banyo ve tuvaletlerde gömme rezervuar kullanmak büyük avantaj sağlar. Bu avantajların başında sarnıç şişkinliği gelir ve gömme rezervuarlarda sarnıç şişkinliği gibi bir problem yaşamazsınız.Banyoların ve tuvaletlerin şıklık simgesi haline gelen gömme rezervuarlar son zamanlarda birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Eski tip klozetlerin banyolarda ki yarattığı alan problemi ve kaba görünüşlerini ortadan kaldırır zarif, ince çizgiler halinde artık banyolarımızda yer alır. Gömme rezervuarlar temizlik açısından da bizlere kolaylık sağlamaktadır.

Eğer sizlerde banyolarınızda zarifliği ve modernliği arıyorsanız eski kaba görünümlü klozetlerinize veda edip banyo modernliğinin yeni ismi olan gömme rezervuarlar tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra; banyo denince akla gelen en temel husus hijyendir. Gömme rezervuarlarla birlikte kullanılan duvardan asmalı klozet taşları banyo temizliği açısından büyük rol oynar. Rezervuar dışarıda olduğu zamanlarda bakterilerin oraya yerleşmesi kaçınılmaz bir durumdur ve bu bakterilerden kurtulmak imkansız bir hal alır ama gömme rezervuar kullandığımız taktirde bakteri gibi problemleri ortadan kaldırmış oluruz. Bunun yanı sıra klozet taşı duvara asılı olduğu için zemin açık kalır. Hem çok yer kaplamamasıyla birlikte zemin temizliğinde de kolaylıklar sağlanır. Gömme rezervuarlar duvarın içerisinde gizli destek yapısına sahiptir ve 400 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır böylece güvenirliği ve dayanıklılığı konusunda bir problemle asla karşılaşılmaz. Evde su tasarrufu yapmanın en kolay yollarından biri olan çift kademeli gömme rezervuarlar son zamanlarda popülerlik kazanmıştır.

Gömme Rezervuar Ne için Kullanılır?

Gömme rezervuarın öncelik kullanım amacı banyonumuz daha estetik görünmesini sağlamaktır. Yer kaplama özelliği diğer ürünlere göre daha az olduğundan diğer bir tercih sebebide budur. Kurulumunun bir kere yapılması yeterlidir.

 

Bu gönderiyi oyla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here